e-noclegi.pl

NAJLEPSZE OFERTY NOCLEGÓW W POLSCE     

 
  START? Noclegi w mieście Noclegi nad jeziorem

Noclegi blisko lasu

Noclegi nad morzem Noclegi w górach Noclegi - Agroturystyka

DĘBINA - 50 PLN/dobę                 Wieniec Zdroj - 50 PLN/dobę                 krakow - 50 PLN/dobę                 Kraków - 50 PLN/dobę                 Chmielno - 50 PLN/dobę                 Gołdap - 50 PLN/dobę                 Warszawa - 50 PLN/dobę                 Gdynia - 50 PLN/dobę                 Kraków - 50 PLN/dobę                 Kraków - 50 PLN/dobę                 Mikołajki - 50 PLN/dobę                 Mikołajki - 50 PLN/dobę                 Kraków - 50 PLN/dobę                 Dziwnów - 50 PLN/dobę                 Rumia - 500 PLN/dobę                 Praga - 53 PLN/dobę                 Karłowice - 55 PLN/dobę                 Milówka - 55 PLN/dobę                 Zakopane - 60 PLN za dobę                 Poddąbie - 60 PLN/dobę                 Krynica - 60 PLN/dobę                 krynica zdroj - 60 PLN/dobę                 Poznań - 60 PLN/dobę                 Krynica - 60 PLN/dobę                 Zakopane - 60 PLN/dobę                 Dąbki - 60 PLN/dobę                 Wysowa-Zdrój - 61 PLN/dobę                 Żory - 70 PLN/dobę                 Zielona Góra - 70-140 PLN/dobę                 Świeradów-Zdrój - 72 PLN/dobę                 

Zapłać SMSem

Oferty noclegów

PRZEGLĄDAJ

HOTELE

MOTELE
ZAJAZDY
PENSJONATY
APARTAMENTY
POKOJE GOŚCINNE
KWATERY
Domki Letniskowe
DOMY-WCZASOWE
DOMY-WYCIECZKOWE
OŚRODKI WYPOCZYNKOWE

SCHRONISKA

POLA NAMIOT.-CAMP

S A N A T O R I A
O F E R T A

C   E   N   N   I   K

P  Ł  A  T  N  O  Ś  C I

KONTAKT

REGULAMIN

INFO DLA KLIENTÓW

D O D A J    O B I E K T

S  Z  U  K  A  J 

LOGOWANIE
 

Dlaczego warto dodać swoje ogłoszenie do serwisu e-noclegi.pl ?

      Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Ponieważ reklama w e-noclegi.pl to bardzo skuteczne narzędzie, zwiększające zainteresowanie reklamowanym obiektem. Jeżeli obiekt nie jest znany to wzrost zainteresowania potencjalnych klientów będzie bardzo duży. W sezonie odpowiednim do położenia obiektu liczba telefonów oraz wiadomości e-mail z zapytaniem o nocleg wzrośnie znacząco. Oczywiście zależy to od położenie i atrakcyjności obiektu. Znany jest nam przypadek dodania ogłoszenia reklamującego zupełnie nowy obiekt, nieznany w Polsce, które zapewniło całkowite obłożenie miejsc noclegowych w całym sezonie turystami z całej Polski a także z zagranicy. 
     Kolejnym atutem naszego serwisu jest najniższa cena na rynku za podobne ogłoszenie. Za półroczną emisję 52 PLN, za roczną 82 PLN a za dwuletnią 125 PLN. U nas możesz zamieścić ogłoszenie na dowolny okres nawet na 7 dni.  Na razie nie ma zróżnicowania ogłoszeń pod względem ilości informacji. Jedyną różnicą jest okres emisji. 
 
Oto co oferujemy za najlepszą cenę na rynku:
1.  Ogłoszenie zawierające wyczerpujące informacje na temat obiektu (położenie, otoczenie, wyposażenie), ilości miejsc noclegowych (pokoje, miejsca), odległości od kluczowych miejsc, dodatkowych atrakcji związanych z obiektem oraz miejscowością, wyczerpujące informacje na temat cen, adres, telefon oraz adres email. Każde ogłoszenie może zawierać 5 zdjęć.
2.  Możliwość umieszczenia ogłoszenia na dowolny okres 7 dni, 3 miesiące, 6 miesięcy, 1 rok oraz 2 lata.
3.  Możliwość edycji ogłoszenia w dowolnej chwili. Zmiany treści oraz załączonych zdjęć.
4.  Własna strona internetowa w domenie e-noclegi.pl np. e-noclegi.pl/domek_nad_jeziorem 
5.  Możliwość aktywacji ogłoszenia za pomocą SMS - twoje ogłoszenie będzie widoczna od zaraz.
6.  Możliwość pozycjonowania ogłoszenie w wynikach wyszukiwania za pomocą SMS (1 PLN + 23% VAT)
7.  Możliwość reklamowania obiektu na stronie głównej serwisu.
8.  Możliwość reklamowania obiektu w prawej części serwisu jako miniaturki ogłoszenia.
9.  Wysoką i stale wzrastającą oglądalność serwisu poprzez wysoką pozycję w największych polskich wyszukiwarkach Wirtualna Polska, ONET oraz Interia oraz w wyszukiwarkach zagranicznych Lycos, Yahoo, Google, Altavista.
 
Polityka serwisu e-noclegi.pl
1.  Pomoc osobom poszukującym noclegów w Polsce i zagranicą. Z przeprowadzonej sondy wynika, że osoby poszukujące noclegów mają problem ze znalezieniem miejsca noclegowego w potrzebnym miejscu.
2.  Pomoc właścicielom obiektów noclegowych w promocji obiektu i maksymalizacja wykorzystania obiektu.
3.  Promocja POLSKI za granicą jako miejsca, w którym warto spędzić urlop.