e-noclegi.pl

NAJLEPSZE OFERTY NOCLEGÓW W POLSCE     

 
  START? Noclegi w mieście Noclegi nad jeziorem

Noclegi blisko lasu

Noclegi nad morzem Noclegi w górach Noclegi - Agroturystyka

DĘBINA - 50 PLN/dobę                 Wieniec Zdroj - 50 PLN/dobę                 krakow - 50 PLN/dobę                 Kraków - 50 PLN/dobę                 Chmielno - 50 PLN/dobę                 Gołdap - 50 PLN/dobę                 Warszawa - 50 PLN/dobę                 Gdynia - 50 PLN/dobę                 Kraków - 50 PLN/dobę                 Kraków - 50 PLN/dobę                 Mikołajki - 50 PLN/dobę                 Mikołajki - 50 PLN/dobę                 Kraków - 50 PLN/dobę                 Dziwnów - 50 PLN/dobę                 Rumia - 500 PLN/dobę                 Praga - 53 PLN/dobę                 Karłowice - 55 PLN/dobę                 Milówka - 55 PLN/dobę                 Zakopane - 60 PLN za dobę                 Poddąbie - 60 PLN/dobę                 Krynica - 60 PLN/dobę                 krynica zdroj - 60 PLN/dobę                 Poznań - 60 PLN/dobę                 Krynica - 60 PLN/dobę                 Zakopane - 60 PLN/dobę                 Dąbki - 60 PLN/dobę                 Wysowa-Zdrój - 61 PLN/dobę                 Żory - 70 PLN/dobę                 Zielona Góra - 70-140 PLN/dobę                 Świeradów-Zdrój - 72 PLN/dobę                 

Zapłać SMSem

Oferty noclegów

PRZEGLĄDAJ

HOTELE

MOTELE
ZAJAZDY
PENSJONATY
APARTAMENTY
POKOJE GOŚCINNE
KWATERY
Domki Letniskowe
DOMY-WCZASOWE
DOMY-WYCIECZKOWE
OŚRODKI WYPOCZYNKOWE

SCHRONISKA

POLA NAMIOT.-CAMP

S A N A T O R I A
O F E R T A

C   E   N   N   I   K

P  Ł  A  T  N  O  Ś  C I

KONTAKT

REGULAMIN

INFO DLA KLIENTÓW

D O D A J    O B I E K T

S  Z  U  K  A  J 

LOGOWANIE
 
New Page 2

 REGULAMIN WORTALU WWW.e-NOCLEGI.PL

1.       Regulamin dotyczy świadczenia usługi polegającej na umieszczeniu ogłoszenia związanego z ofertą noclegową w Polsce i za granicą Polski w serwisie ogłoszeniowym znajdującym się pod adresem internetowym (domeną) http://e-noclegi.pl  oraz innymi pod-adresami (sub-domenami) tego adresu (np. www.e-noclegi.pl,)a także pod domeną http://nocleg-pl.com oraz jej sub-domenami.

2.       Umieszczenie ogłoszenia w serwisie jest płatne i ograniczone czasowo.

3.       Wypełnienie formularza znajdującego się w portalu oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

4.       Warunkiem umieszczenia ogłoszenia w serwisie jest dokonanie opłaty wg cennika.

5.       Aktywacja ogłoszenia (ogłoszenie staje się w pełni dostępne) następuje po odnotowaniu wpłaty określonej kwoty na konto właściciela wortalu

6.       Aktywacja następuje z chwilą dokonania płatności za pomocą SMS (wpisania otrzymanego kodu w odpowiedni formularz), chyba że jest to niemożliwe z przyczyn niezależnych od właściciela wortalu (dostawcy usług internetowych ISP  - www.sisco.pl, operatora GSM lub operatora mikropłatności przez SMS www.wapacz.pl)

7.       Aktywacja następuje z chwilą dokonania płatności za pomocą karty kredytowej VISA, MASTERCARD – jeżeli taka możliwość jest dostępna.

8.       Do chwili aktywacji wprowadzone ogłoszenie znajduje się w poczekalni i dostęp do niego dla gości wortalu może być całkowicie lub częściowo zablokowany.

9.       W każdej chwili ogłoszeniodawca ma możliwość dokonywania zmian w ogłoszeniu lub trwałego usunięcia ogłoszenia z portalu.

10.    Usunięcie ogłoszenia przez ogłoszeniodawcę przed upływem terminu ważności nie obliguje właściciela do zwrotu całości ani części wniesionej opłaty.

11.    Ogłoszeniodawca wyrażając chęć otrzymania faktury zgadza się na wystawienie faktury VAT bez podpisu odbiorcy.

12.    Właściciel wortalu nie odpowiada za treść umieszczonego ogłoszenia oraz za wiarygodność zawartych w nim informacji i nie jest zobowiązany do weryfikacji treści ogłoszenia.

13.    Ogłoszeniodawca zobowiązany jest do podania w ogłoszeniu ceny usługi, która jest przedmiotem ogłoszenia.

14.    Treść ogłoszenia oraz związane z nim zdjęcia nie mogą zawierać treści niezgodnych z prawem.

15.    Właściciel wortalu lub osoba go reprezentująca może bez powiadomienia trwale usunąć ogłoszenie z portalu jeżeli jego treść lub dodane zdjęcia łamią regulamin wortalu lub w wyraźny sposób odbiegają od tematyki wortalu.

16.    Właściciel wortalu lub osoba go reprezentująca może bez powiadomienia trwale usunąć ogłoszenie z portalu lub zawiesić działalność portalu. W tym przypadku ogłoszeniodawcy przysługuje zwrot kwoty proporcjonalnej do pozostałego okresu aktywności ogłoszenia.

17.    Właściciel lub osoba go reprezentująca może umieścić ogłoszenie nieodpłatnie, w zamian za inną usługę lub wg innej stawki.