e-noclegi.pl

NAJLEPSZE OFERTY NOCLEGÓW W POLSCE     

 
  START? Noclegi w mieście Noclegi nad jeziorem

Noclegi blisko lasu

Noclegi nad morzem Noclegi w górach Noclegi - Agroturystyka

DĘBINA - 50 PLN/dobę                 Wieniec Zdroj - 50 PLN/dobę                 krakow - 50 PLN/dobę                 Kraków - 50 PLN/dobę                 Chmielno - 50 PLN/dobę                 Gołdap - 50 PLN/dobę                 Warszawa - 50 PLN/dobę                 Gdynia - 50 PLN/dobę                 Kraków - 50 PLN/dobę                 Kraków - 50 PLN/dobę                 Mikołajki - 50 PLN/dobę                 Mikołajki - 50 PLN/dobę                 Kraków - 50 PLN/dobę                 Dziwnów - 50 PLN/dobę                 Rumia - 500 PLN/dobę                 Praga - 53 PLN/dobę                 Karłowice - 55 PLN/dobę                 Milówka - 55 PLN/dobę                 Zakopane - 60 PLN za dobę                 Poddąbie - 60 PLN/dobę                 Krynica - 60 PLN/dobę                 krynica zdroj - 60 PLN/dobę                 Poznań - 60 PLN/dobę                 Krynica - 60 PLN/dobę                 Zakopane - 60 PLN/dobę                 Dąbki - 60 PLN/dobę                 Wysowa-Zdrój - 61 PLN/dobę                 Żory - 70 PLN/dobę                 Zielona Góra - 70-140 PLN/dobę                 Świeradów-Zdrój - 72 PLN/dobę                 

Zapłać SMSem

Oferty noclegów

PRZEGLĄDAJ

HOTELE

MOTELE
ZAJAZDY
PENSJONATY
APARTAMENTY
POKOJE GOŚCINNE
KWATERY
Domki Letniskowe
DOMY-WCZASOWE
DOMY-WYCIECZKOWE
OŚRODKI WYPOCZYNKOWE

SCHRONISKA

POLA NAMIOT.-CAMP

S A N A T O R I A
O F E R T A

C   E   N   N   I   K

P  Ł  A  T  N  O  Ś  C I

KONTAKT

REGULAMIN

INFO DLA KLIENTÓW

D O D A J    O B I E K T

S  Z  U  K  A  J 

LOGOWANIE
 

Pokoje gościnne - Bambino Praga

ZAPRASZA !!

Dział: Morze

Położenie : Praga, Czechy, zagranica

Warunki noclegowe:

Tanie noclegi w centrum Pragi, szczególnie polecane młodym ludziom, grupom oraz rodzinom z dziećmi (specjalnie z myślą o nich są obecne w pokojach maskotki)- pragnącym aktywnie spędać czas w Pradze. Dla wszystkich turystów, dla których priorytetem jest umiarkowana cena i doskonała lokalizacja blisko centrum historycznego Pragi. Wyżywienie we własnym zakresie.
Parkowanie samochodu: na ulicy
Dodatkowo: Obiekt całoroczny podzielony jest na dwa apartamenty: Pierwszy apartament: 3 niezależne, oddzielne pokoje: 1x 3 łóżka 2x 4 łózka Toalety wspólne. Do dyspozycji gości jest dobrze wyposażony aneks kuchenny umożliwiający przygotowanie posiłków. Drugi apartament (na I-szym piętrze kamienicy): 2 niezależne pokoje sypialne+ jeden wspólny z kanapą i TV, kuchnia, wspólna łazienka
Najbliższa okolica:
LOKALIZACJA: Wielką zaletą jest położenie- w samym centrum Pragi, blisko metra (5 minu piechotą do stacji Namesti Miru - z najdłuższymi ruchomymi schodami w praskim metrze) co daje możliwość błyskawicznego dotarcia do największych atrakcji Pragi. Aby dotrzeć do serca Pragi-placu Wacława wystarczy przejechac tylko jedną stację. Następne stacje:Mustek i Staromiejska to już zabytkowe Stare Miasto. Piechotą z kwatery można dotrzeć do Placu Wacława w ciągu 8 minut.
Położenie obiektu noclegowego (opis):
DOSKONAŁA LOKALIZACJA - nie dość, że bardzo blisko placu Wacława (doszliśmy piechotą z górki w 7 minut), to jeszcze bardzo blisko (3 minuty) stacji metra na Namesti Miru. Sam plac (Namesti Miru) z dużym, ładnie podświetlonym w nocy kościołem jest miłym otoczeniem. Metrem do stacji Museum dojedziecie w 2 minuty. Poza tym, kamienica znajduje się przy bocznej, jednokierunkowej uliczce- więc, jak na centrum Pragi, jest dość cicho. .
W miejscowości:
UWAGI: Zmotoryzowani turyści powinni wiedzieć, że Bambino nie posiada własnego parkingu. Istnieje możliwość parkowania darmowego w weekendy i wieczorami przed Teatrem Vinohradzkim.
C E N Y:
53 PLN za dobę za osobę bez wyżywienia
53zł/dobę za 1 osobę bez wyżywienia. Dla dzieci do 10 lat zniżka 50%. Parkowanie samochodu na ulicy. Dostawka(2x) w pokoju: 50% ceny. Od września do maja 43zł/dobę za osobę. Możliwość wynajęcia całego(19 osob) domu: 771zł/dobę.
K O N T A K T z Pokoje gościnne Bambino Praga:
Bambino Praga-noclegi
ul. Rimska 34
Praga
tel. +420776619403
fax.
Informacja w jezykach: polskim, angielskim, czeskim.
14535 Pokoje gościnne Praga

UWAGA: Kontaktując się w sprawie noclegu nie zapomnij dodać,
że ofertę znalazłeś na stronie www.e-noclegi.pl


ZOBACZ pozostałe oferty z działu Morze

ZOBACZ pozostałe oferty z miejscowości Praga


Hotele Praga Motele Praga Pensjonaty Praga Zajazdy Praga Pokoje gościnne Praga Apartamenty Praga Kwatery Praga Domy Wczasowe Praga

Więcej miejsc noclegowych typu Pokoje gościnne w Praga

Noclegi nad MORZEM, ofert: 98
Brak zdjęciaKołobrzeg
Pokoje gościnne

Zobacz noclegi
Brak zdjęciaŚwinoujście
Apartament

Zobacz noclegi
Noclegi w GÓRACH, ofert: 43
Brak zdjęciaRopa
Pensjonat
Od: 130 PLN/dobę
Brak zdjęciaDuszniki Zdrój
Pensjonat
Od: 30 PLN/dobę
JEZIORA, ofert: 38
Brak zdjęciaREKLAMA
Praga
Pokoje gościnne
Od: 53 PLN/dobę
Brak zdjęciaAugustów
Kwatera prywatna
Od: 40 PLN/dobę
Mikołajki
Apartament
Gospodarstwa Agroturystyczne, ofert: 10
Błotnica Strzelecka
--
Od: 30 PLN/dobę
Brak zdjęciaŻarki
Pokoje gościnne
Od: 40 PLN/dobę
MIASTA, ofert: 23
Brak zdjęciawarszawa
Motel
Brak zdjęciaKraków
Apartament
Od: 130 PLN/dobę
LASY, ofert: 5
Ojrzanów
Dom Wczasowy
Od: 90 PLN/dobę
Brak zdjęciaWieniec Zdroj
Pensjonat
Od: 50 PLN/dobę