e-noclegi.pl

NAJLEPSZE OFERTY NOCLEGÓW W POLSCE     

 
  START? Noclegi w mieście Noclegi nad jeziorem

Noclegi blisko lasu

Noclegi nad morzem Noclegi w górach Noclegi - Agroturystyka

DĘBINA - 50 PLN/dobę                 Wieniec Zdroj - 50 PLN/dobę                 krakow - 50 PLN/dobę                 Kraków - 50 PLN/dobę                 Chmielno - 50 PLN/dobę                 Gołdap - 50 PLN/dobę                 Warszawa - 50 PLN/dobę                 Gdynia - 50 PLN/dobę                 Kraków - 50 PLN/dobę                 Kraków - 50 PLN/dobę                 Mikołajki - 50 PLN/dobę                 Mikołajki - 50 PLN/dobę                 Kraków - 50 PLN/dobę                 Dziwnów - 50 PLN/dobę                 Rumia - 500 PLN/dobę                 Praga - 53 PLN/dobę                 Karłowice - 55 PLN/dobę                 Milówka - 55 PLN/dobę                 Zakopane - 60 PLN za dobę                 Poddąbie - 60 PLN/dobę                 Krynica - 60 PLN/dobę                 krynica zdroj - 60 PLN/dobę                 Poznań - 60 PLN/dobę                 Krynica - 60 PLN/dobę                 Zakopane - 60 PLN/dobę                 Dąbki - 60 PLN/dobę                 Wysowa-Zdrój - 61 PLN/dobę                 Żory - 70 PLN/dobę                 Zielona Góra - 70-140 PLN/dobę                 Świeradów-Zdrój - 72 PLN/dobę                 

Zapłać SMSem

Oferty noclegów

PRZEGLĄDAJ

HOTELE

MOTELE
ZAJAZDY
PENSJONATY
APARTAMENTY
POKOJE GOŚCINNE
KWATERY
Domki Letniskowe
DOMY-WCZASOWE
DOMY-WYCIECZKOWE
OŚRODKI WYPOCZYNKOWE

SCHRONISKA

POLA NAMIOT.-CAMP

S A N A T O R I A
O F E R T A

C   E   N   N   I   K

P  Ł  A  T  N  O  Ś  C I

KONTAKT

REGULAMIN

INFO DLA KLIENTÓW

D O D A J    O B I E K T

S  Z  U  K  A  J 

LOGOWANIE
 
Domek letniskowy - Dom nad rozlewiskiem     ZAPRASZA !!

Dział: Jeziora

Położenie: Wołkowyja, Bieszczady,Polska

W ofercie posiadamy:

W ofercie noclegowej posiadamy drewniane domki 6 osobowe (piętrowe, 2 pokoje + salon), ocieplane, z kominkami, do korzystania przez cały rok.

Domki posiadają 2 pokoje oraz ankes kuchenny z salonem. Każdy domek posiada łazienkę.
Parkowanie samochodu: na naszym parkingu strzeżonym
Dodatkowo: W Wołkowyji macie Państwo do dyspozycji wypożyczalnie rowerków wodnych i kajaków, a niedaleko w sąsiedniej wiosce Górzanka jest możliwość korzystania z nauki jazdy na koniach hucułach. Czekają na Państwa także trasy rowerowe i szlaki piesze. To również wyśmienite miejsce dla wędkarzy.
Najbliższa okolica:
Dysponujemy również restauracją z kuchnią polsko-włoską, a także wędzarnią ze świeżutkimi pstrągami. Prowadzimy też sprzedaż miodu z własnej pasieki.
Położenie obiektu (opis):
Wołkowyja to malownicza bieszczadzka wioska położona nad zatoką Jeziora Solińskiego. Znajdujemy się przy małej pętli bieszczadzkiej, prowadzącej dookoła jeziora i przy trasie wiodącej w góry, na Połoniny Wetlińską i Caryńską. Do słynnej zapory w Solinie mamy około 14 km. Jesteśmy otoczeni lasami i łąkami, co dla ludzi szukających spokoju i oderwania się od gwaru dużych miast jest wspaniałą alternatywą. Do Zalewu Solińskiego z domków mają Państwo ok. 200m w linii prostej..
C E N Y:
300 PLN za dobę za domek bez wyżywienia
W sezonie obowiązuje cena 300zł za domek za dobę. Poza sezonem cena do negocjacji.

Przy rezerwowaniu domku należy wpłacić zadatek w wysokości 30% na konto:
Pekao SA: Małgorzata Niemiec 60 1240 2366 1111 0010 3864 5391

Reszta płatna po przyjeździe i zameldowaniu. Doba zaczyna się o 14.00, a kończy się o godzinie 11.00. Do dyspozycji bezpłatny parking.
K O N T A K T:
Piotr Niemiec
ul. Słoneczna 1
Wołkowyja
tel. 691 162 513
fax.
E-MAIL: niemiecgosia@wp.pl
STRONA: www.domnadrozlewiskiem.com.pl
Informacja w jezykach: polskim.
11812


ZOBACZ pozostałe oferty z działu Jeziora

ZOBACZ pozostałe oferty z miejscowości Wołkowyja