e-noclegi.pl

NAJLEPSZE OFERTY NOCLEGÓW W POLSCE     

 
  START? Noclegi w mieście Noclegi nad jeziorem

Noclegi blisko lasu

Noclegi nad morzem Noclegi w górach Noclegi - Agroturystyka

DĘBINA - 50 PLN/dobę                 Gołdap - 50 PLN/dobę                 Mikołajki - 50 PLN/dobę                 Mikołajki - 50 PLN/dobę                 Wieniec Zdroj - 50 PLN/dobę                 Dziwnów - 50 PLN/dobę                 krakow - 50 PLN/dobę                 Chmielno - 50 PLN/dobę                 Warszawa - 50 PLN/dobę                 Kraków - 50 PLN/dobę                 Łeba- Charbrowo - 50 PLN/dobę                 Gdynia - 50 PLN/dobę                 Kraków - 50 PLN/dobę                 Kraków - 50 PLN/dobę                 Rumia - 500 PLN/dobę                 Praga - 53 PLN/dobę                 Milówka - 55 PLN/dobę                 Karłowice - 55 PLN/dobę                 Zakopane - 60 PLN za dobę                 Poznań - 60 PLN/dobę                 Krynica - 60 PLN/dobę                 krynica zdroj - 60 PLN/dobę                 Zakopane - 60 PLN/dobę                 Krynica - 60 PLN/dobę                 Dąbki - 60 PLN/dobę                 Poddąbie - 60 PLN/dobę                 Wysowa-Zdrój - 61 PLN/dobę                 Żory - 70 PLN/dobę                 Zielona Góra - 70-140 PLN/dobę                 Świeradów-Zdrój - 72 PLN/dobę                 

Zapłać SMSem

Oferty noclegów

PRZEGLĄDAJ

HOTELE

MOTELE
ZAJAZDY
PENSJONATY
APARTAMENTY
POKOJE GOŚCINNE
KWATERY
Domki Letniskowe
DOMY-WCZASOWE
DOMY-WYCIECZKOWE
OŚRODKI WYPOCZYNKOWE

SCHRONISKA

POLA NAMIOT.-CAMP

S A N A T O R I A
O F E R T A

C   E   N   N   I   K

P  Ł  A  T  N  O  Ś  C I

KONTAKT

REGULAMIN

INFO DLA KLIENTÓW

D O D A J    O B I E K T

S  Z  U  K  A  J 

LOGOWANIE
 
Hotel - Straszny Dwór        ZAPRASZA !!

Dział: Agroturystyka

Położenie: Rymanów Zdrój, Beskid Niski,Polska

W ofercie posiadamy:

13 pokoi 1 osobowych-każdy z łazienką
10 pokoi 2 obowych-każdy z łazienką
4 pokoje typu studio 3 osobowych-każdy z łazienką

Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych
Zapewniamy wyżywienie. Parkowanie na terenie posesji.
Dodatkowo: -grill na terenie posesji -liczne szlaki turystyczne -ścieżki piesze oraz rowerowe -bliska odległość Pijalni Wód Mineralnych i Parku Zdrojowego
Najbliższa okolica:
Na parterze hotelu znajduje się restauracja z kominkiem, której wystrój tworzy niepowtarzalny, przytulny klimat. Na pierwszym piętrze działa kawiarnia z tarasem. Wkrótce będą Państwo również mogli odpocząć w hotelowym Spa, korzystając z basenu, masażu, sauny suchej, łaźni parowej. Do dyspozycji będzie również oddana kapsuła odchudzająca - Power Slim. Wkrótce uruchomiona zostanie część podziemna lokalu, a w niej ekskluzywny Night Club.
Położenie obiektu (opis):
Uzdrowisko Rymanów Zdrój znajduje się w południowo-wschodniej części Polski, zaledwie 25 km od granicy ze Słowacją, 80 km od Rzeszowa i 180 km od Krakowa. Unikalny mikroklimat, bogate walory przyrodolecznicze oraz czyste powietrze stwarzają doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji..
W miejscowości:
W miejscowości jest basen otwarty, a zimą sztucznie zaśnieżany wyciąg narciarski.

C E N Y:
Ceny od 150 zł do 400 zł za dobę, cena za pokój. Cena zawiera śniadanie. Możliwość dostawki do pokoju w cenie 30 zł za dobę. Dzieci do lat 3 bezpłatnie.
K O N T A K T:
Hotel Straszny Dwór
ul.Kasztanowa 4
Rymanów Zdrój
tel. 48134357305
fax.48134357580
E-MAIL: info@straszny-dwor.pl
STRONA: www.straszny-dwor.pl
Informacja w jezykach: polskim.
2752


ZOBACZ pozostałe oferty z działu Agroturystyka

ZOBACZ pozostałe oferty z miejscowości Rymanów Zdrój