e-noclegi.pl

NAJLEPSZE OFERTY NOCLEGÓW W POLSCE     

 
  START? Noclegi w mieście Noclegi nad jeziorem

Noclegi blisko lasu

Noclegi nad morzem Noclegi w górach Noclegi - Agroturystyka

DĘBINA - 50 PLN/dobę                 Wieniec Zdroj - 50 PLN/dobę                 krakow - 50 PLN/dobę                 Kraków - 50 PLN/dobę                 Chmielno - 50 PLN/dobę                 Gołdap - 50 PLN/dobę                 Warszawa - 50 PLN/dobę                 Gdynia - 50 PLN/dobę                 Kraków - 50 PLN/dobę                 Kraków - 50 PLN/dobę                 Mikołajki - 50 PLN/dobę                 Mikołajki - 50 PLN/dobę                 Kraków - 50 PLN/dobę                 Dziwnów - 50 PLN/dobę                 Rumia - 500 PLN/dobę                 Praga - 53 PLN/dobę                 Karłowice - 55 PLN/dobę                 Milówka - 55 PLN/dobę                 Zakopane - 60 PLN za dobę                 Poddąbie - 60 PLN/dobę                 Krynica - 60 PLN/dobę                 krynica zdroj - 60 PLN/dobę                 Poznań - 60 PLN/dobę                 Krynica - 60 PLN/dobę                 Zakopane - 60 PLN/dobę                 Dąbki - 60 PLN/dobę                 Wysowa-Zdrój - 61 PLN/dobę                 Żory - 70 PLN/dobę                 Zielona Góra - 70-140 PLN/dobę                 Świeradów-Zdrój - 72 PLN/dobę                 

Zapłać SMSem

Oferty noclegów

PRZEGLĄDAJ

HOTELE

MOTELE
ZAJAZDY
PENSJONATY
APARTAMENTY
POKOJE GOŚCINNE
KWATERY
Domki Letniskowe
DOMY-WCZASOWE
DOMY-WYCIECZKOWE
OŚRODKI WYPOCZYNKOWE

SCHRONISKA

POLA NAMIOT.-CAMP

S A N A T O R I A
O F E R T A

C   E   N   N   I   K

P  Ł  A  T  N  O  Ś  C I

KONTAKT

REGULAMIN

INFO DLA KLIENTÓW

D O D A J    O B I E K T

S  Z  U  K  A  J 

LOGOWANIE
 

Sanatoria

Wszystkich w bazie: 387.   W tym w poczekalini: 169.    Znaleziono odpowiednich ofert: 4

RESETUJ KRYTERIA


Sanatorium Dom Zdrojowy

Góry Świeradów-Zdrój - noclegi

Uzdrowisko Świeradów Zdrój Kurort z idealnymi warunkami do aktywnego wypoczynku położony na południowo-zachodnim krańcu Polski u podnóża Gór Izerskich w dolinie rzeki Kwisy, wśród rozległych kompleksów lasów iglastych. Świeradów Zdrój kusi licznymi atrakcjami turystycznymi oraz bogactwem wód mineralnych, jest jednym z najstarszych i najpiękniejszych polskich Uzdrowisk. Już od kilkuset lat przyjeżdżają tu ludzie pragnący podreperować swoje zdrowie. Doskonałe położenie oraz klimat przepełniony radonem i nacechowany elementami klimatu wysokogórskiego powoduje, iż możemy spełniać marzenia o udanym wypoczynku oraz o wyjątkowo efektywnym działaniu odnowy biologicznej. Świeradów proponuje mnóstwo atrakcyjnych szlaków pieszych i rowerowych. Ale Świeradów Zdrój to przede wszystkim kurort, w którym przy okazji urlopu czy wyjazdu szkoleniowego możemy zadbać również o swoje zdrowie zwłaszcza gdy zdecydujemy się na pobyt w Domu Zdrojowym. Ten komfortowy ośrodek położony jest w centrum tego niewielkiego miasteczka w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Uzdrowisko Świeradów specjalizuje się w leczeniu i rehabilitacji schorzeń narządu ruchu, reumatologicznych, neurologicznych, miażdżycy tętnic obwodowych, nadciśnienia tętniczego, schorzeń ginekologicznych osteoporozy oraz schorzeń układu oddechowego. Zaprasza gości na pobyty lecznicze, wypoczynkowe i rehabilitacyjne, do Doliny Młodości. Elementem który zdecydowanie wyróżnia Świeradów Zdrój od pozostałych miejscowości wypoczynkowych są wody radonowe. Radon jest gazem szlachetnym, który w odpowiednich ilościach może zdziałać „cuda”. Wspomaga kurację wielu schorzeń i ogólnie poprawia samopoczucie. Już piętnastominutowa kąpiel w ciepłej wodzie radonowej zwiększa przepływ krwi przez tkanki, zwłaszcza niedokrwione. Lekarze zalecają te kąpiele zwłaszcza w leczeniu miażdżycy tętnic obwodowych i zarostowo-zakrzepowego zapalenia naczyń. Po takiej terapii w krwi chorego wzrasta zawartość tlenu a zmniejsza się stężenia dwutlenku węgla. W surowicy krwi spada stężenie cholesterolu. Woda radonowa jest znakomita w rehabilitacji chorób narządu ruch oraz w leczeniu schorzeń neurologicznych.Zapewniamy wyżywienie.

Zobacz ofertę


Sanatorium

Morze - noclegi

1pokój 2 osobowy z łazienkąZapewniamy wyżywienie.

Zobacz ofertę


Sanatorium Uzdrowiskowe BIAWENA

Góry Beskid Niski Wysowa-Zdrój - noclegi

195 miejsc w pokojach 2,3 i 4 osobowych, studiach 2+2, pokojach o podwyższonym standardzie oraz w apartamentach. Wszystkie pokoje z pełnymi węzłami sanitarnymi.
Obiekt przystwosowany dla osób niepełnosprawnych
Zapewniamy wyżywienie.

Zobacz ofertę


Sanatorium Krystynka

Miasta Ciechocinek - noclegi
Ponad 50 pokoi 1-2 osob. z łazienką

Obiekt przystwosowany dla osób niepełnosprawnych
W ofercie także pokoje z balkonami
Wysoki standard.
Zapewniamy wyżywienie.

Zobacz ofertę

1-4